forum.sanok.tv
Widok na Sanok i okolice.

Sprawy Aktualne - Miasto - Studio tatuażu w Sanoku ?

Bialy kruk - Nie Lip 19, 2009 12:25 pm
Temat postu: Studio tatuażu w Sanoku ?
Chwilkę mnie nie było w mieście i chciałbym się dowiedzieć czy jest w Sanoku studio tatuażu. Chodzi mi o profesjonalne studio, a nie pseudoartystów działających w piwnicach.Jeśli ktoś coś wie na ten temat to byłbym bardzo wdzięczny za uzyskanie informacji na ten temat.
Bartek_F - Pon Lip 20, 2009 5:54 pm

Wiem na ten temat tyle ze obecnie znajomi, ktorzy chca sobie tatuaze zrobic jezdza do N. Sacza, bo tam jest jakeis dobre studio, ale co do Sanoka to wiem ze nie ma zadnego legalnego studia. Bylo przez jakis czas, prowadzil je chlopak z Robotniczej, ktory przywiozl sobie wszystko z francji, profesjonalny sprzet, farby itp ale szybko to upadlo niestety. Takze chyba jak bys chcial to Krosno, Rz-w albo N. Sącz.
kuba - Wto Lip 21, 2009 10:14 pm

Pamiętajcie o jednym, że moda na tatuowanie przeminie a tatuaż lub blizna po nim pozostanie do grobowej deski. :icon_hang:
Bartek_F - Sro Lip 22, 2009 10:29 am

Kuba spoko, to chyba kazdy wie, ale tatulaze robia tez ludzie dojrzali, ktorzy wiedza co chca zrobic i zdaja sobie z tego sprawe. My nie mamy na mysli dzieciakow, ktore robia sobie "dziary" bo kolega ma tez.
Bialy kruk - Sro Lip 22, 2009 1:27 pm

Dzieki za info Bartek i szkoda, że w Sanoku nie ma takiego studia. Do Nowego Saczu nie chce mi się jechac i jakiejs wielkiej potrzeby tez nie mam. Gdyby studio było to pewnie bym skorzystał, a tak to zostanie odłożone w czasie.

Kuba dzięki za przestroge i doskonale zdaje sobie sprawę z czym wiąże się tatuaż. Tatuaż byłby moją osobistą kwestią a nie na potrzeby mody.

Mortycja - Pon Gru 21, 2009 3:34 pm

Do wiadomości wszystkich fanów tatuażu. Od września 2009 jest w Sanoku profesjonalne studio tatuażu na ulicy Orzeszkowej 3 w salonie Oaza Piękna i Relaksu. Chłopak robi fajne dziary i ma naprawdę do tego rękę (czytaj talent) i pasję. Robiłam sobie tam dwa tatuaże i jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Bartek_F - Sro Sty 27, 2010 3:14 pm

W sumie jak ktos ma ochote na tatuaze w klimacie tego goscia, ktory je tam robi to napewno fajnie trafi. Nie wiem jak z innymi motywami i pomoca profesjonalisty :)
Mortycja - Sro Sty 27, 2010 4:14 pm

Ale, że byłeś tam i widziałeś i ci się nie podobało czy co?
roxi - Pią Sty 29, 2010 7:25 pm
Temat postu: jest jeden bardzo dobry tatuator też bedzie w sanoku salon
Ja dostałam namiary na tatuatora z okolic leska od znajomych z rzeszowa tam robił trochę tatuaży i w UK , poszłam i super , narysował projekt indywidualny tylko dla mnie zrobił rewelacja !! ,oprócz tego maluje obrazy portrety itp naprawdę polecam , tylko ze na razie nie ma studia ale będzie chyba zakładał w sanoku , tylko czeka na papiery z kolczykowania . Na prawdę ma talent plastyczny mogę podać jego gg, rysuje dużo projektów dla różnych osób i jest cały czas na gg pytajcie o co chcecie ma wiedze tylko ma czasem mało czasu ;) jak to bywa w tym zawodzie , jak coś to idźcie do niego ( ps fajne ciacho :icon_thumright: ) jego gg 19620934
Lukas1986B - Czw Cze 17, 2010 6:12 pm
Temat postu: Witam
Ja robiłem sobie tatuaż u Piotra Belczyka ,KARTEL TATTOO SANOK ul. rymanowska 4 607540223 , polecam jego prace na miki.hg.pl wykonanie rewelacja zresztą współpraca z Andrzejem Michnowiczem z miki tattoo czegoś od niego wymaga. Polecam . robi tez kolczyki ale jak to nie powiem bo nie widziałem . Jego prace możecie oglądnąć na mytattoo.com Gorąco polecam !!! widze ze jeszcze jedna osoba ja poleca , post wyżej :) jego gg z Studia to 218318 POLECAM jak ktoś chce to fotki mogę przesłać
lena - Czw Lip 08, 2010 6:24 pm

czesc wszystkim:) poleccie mi kogos kto zajmuje sie piercingiem ciala... chcialabym sobie zrobic kolczyki w sutkach ale nie kazdy sie tego podejmie a po za tym nie chce tez robic tego w nie sterylnych warunkach...pozdrawiam ;-)
rudy kocur - Pią Lip 09, 2010 12:01 pm

lena napisał/a:
czesc wszystkim:) poleccie mi kogos kto zajmuje sie piercingiem ciala... chcialabym sobie zrobic kolczyki w sutkach ale nie kazdy sie tego podejmie a po za tym nie chce tez robic tego w nie sterylnych warunkach...pozdrawiam ;-)

Przed założeniem kolczyków w sutki przedstaw temu "fachowcowi" zaświadczenie o stanie zdrowia wydane przez psychiatrę :banghead:

monika1987 - Czw Lip 22, 2010 11:37 am

witam
bardzo polecam studio kartel-tatoo Piotra Belczyka które znajduje się na ul.Rymanowskiej 4 w Sanoku naprawdę potrafi robić tatuaże gdyż robi to z pasją. ;-)

alexx - Wto Sie 10, 2010 1:51 pm

:dobre: Do sutek polecam Piotre Belczyka z Kartel Tattoo www.tattoo.firmy.net wiem bo mi przekuwał , dziś a jeszcze od 14 bedzie tatuował tam andrzej miki michnowicz ;) 8) :icon_thumright:
piotrek10000 - Wto Paź 05, 2010 11:08 pm

wykonanie rewelacja zresztą współpraca z Andrzejem Michnowiczem z miki tattoo czegoś od niego wymaga

heheheh ludzie gdzie wy macie k...oczy popatrzcie tutaj

http://www.anabi-tattoo.com/gallery.php

a popatrzcie na ich prace.na dodatek jada z cenami równo jak za dzielo. uzywa dziobów i ma niby autoklaw.czasami mnie ludzie rozpieprzaja.chcecie miec buraka czy HCV albo gorzej to idzcie i róbcie

mysza551 - Pon Lis 15, 2010 4:40 pm

poszukuje studia tatuażu w sanoku
tak się składa że odwiedziłam ul. Orzeszkową i Rymanowską
i jak się okazało, nie ma tam wogóle żadnego studia
tak więc mam zapytanie moze ktoś wie - czy otworzyli jakieś nowe studio albo gdzie przenieśli.
Dzięki